Здобутки незалежності держави

Комментировать

Українці завжди прагнули бути незалежними з того часу, як опинилися у складі різних імперій. І тепер ми перебуваємо у такому статусі вже 25 років. Що змінилося, яким чином самостійність країни впливає на економічне, політичне життя та побут громадян?

Як повідомляє портал vns.org.ua всеукраїнський народний союз, багато наших громадян розчарувалися в тому статусі незалежності, що має держава, тому що наслідки діяльності урядів не дають можливості побачити світло в кінці темного тунелю. Думки, звичайно, різняться між собою, але такі настрої справді панують у певних колах.

Все це відбувається через складну економічну ситуацію в країні, неспроможність працюючих людей забезпечити всім необхідним свою сім’ю, великий розрив між тими, хто маю мільйони і середнім класом (напевне, в Україні середній клас як такий давно перестав існувати, бо всі сім’ї скотилися до тієї межі бідності, що граничить з виживанням).

Та сам факт того, що вже йде двадцять шостий рік нашої незалежності, дає право нам стверджувати про здатність нашої нації самостійно вирішувати питання державотворення, без втручання сторонніх сил.

Звичайно, цей процес досить важкий, шлях тернистий і досить непередбачуваний. Але здобутки ми вже маємо. Про що йде мова? Насамперед про становлення українців як нації і усвідомлення своєї належності до народу з великою історією. Молоде покоління, яке виховане вже в незалежній країні це усвідомлює набагато глибше, ніж люди старшого віку. Хоча, разом із тим, вони сприймають факт самостійної держави як даність, те, що природне і само собою зрозуміле.

Саме молодь стає рушійною силою у становленні держави, тому що покоління незалежних і впевнених у собі громадян може добитись просто грандіозних цілей, які перед собою ставить. Нове мислення, не обтяжене не завжди приємними відлуннями минулого, нові можливості, які дає доступ до передового досвіду світових держав. Усе це допомагає нашій країні рухатись у напрямі до покращення свого становища.

Дорогу здолає той, хто йде, – саме таким девізом потрібно користуватися задля досягнення мети – процвітаючої і успішної країни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *