Здоровий сон

Комментировать

Людям нерідко не вистачає часу для того, щоб реалізувати свої щоденні плани. Тому вони відводять для сну менший період, щоб мати можливість компенсувати втрачені хвилини і години, що виділяються для завершення щоденних справ.

Але сон повинен бути завжди повноцінним, інакше людина, не отримавши заряд бадьорості, ризикує нажити різні болячки. Скільки часу треба людині для того, аби відновити сили під час сну — можна дізнатися на порталі https://sparkmedia.com.ua. Медіапроект, окрім цього, пропонує багато цікавої та корисної інформації про різні аспекти нашого життя.

Отож, що впливає на якість сну? Головне правило, якого радять дотримуватися всі лікарі, — необхідно лягати спати і прокидатись приблизно в один і той же час. Таким чином, людина налаштовує організм до певного режиму сну, який доводиться до автоматизму.

Важливо дотримуватись підготовчого етапу ввечері перед засинанням. Потрібно перед сном розслабити своє тіло, не навантажувати його сильними фізичними і емоційними вправами. Варто уникати негативних думок, тривожних роздумів, краще налаштуватися на спокійний лад. Можна прийняти теплу ванну перед сном — вона сприяє розслабленню і позитивним емоціям.

Відволіктися від похмурих думок допоможе також приємна музика і цікава книга. У компанії з такими друзями можна легко і невимушено провести час перед сном і забути про всі неприємності.

Для нормалізації сну треба відмовитися від шкідливих звичок. Ввечері краще каву або міцний чай замінити трав’яним чаєм з медом — смачно і корисно. Алкогольні напої вважаються хорошим снодійним. Але це не так. Хоч і приходить сон швидше, але нервова система занадто збуджена після випитого. Тому організмн не відпочиває повноцінно.

Важливо правильно підготувати місце для сну. У спальні варто мати повноцінне комфортне ліжко,а не розкладний диван, ортопедичний матрац і зручну подушку, а також якісну постільну білизну. Якщо тіло зможе повністю розслабитися — тоді й сон буде здоровий і комфортний.

Необхідно провітрювати спальню перед сном, а ще краще — спати з відкритою кватиркою, щоб завжди був доступ свіжого повітря в кімнату. Краще вимкнути обігрівачі, адже комфортною для сну вважається температура близько 18 градусів. Ліпше вкритися теплішою ковдрою, але дихати прохолодним повітрям.

Кольорових сновидінь, здорового сну і максимум енергії щодень для нових звершень!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *