Українська діаспора

Комментировать

Наші співвітчизники, які не можуть сповна реалізувати свій потенціал в рідній країні, виїжджають за кордон. Причини можуть бути різними: від пошуку достойної роботи і заробітної плати до втечі від соціальних негараздів на Батьківщині.

Як би там не було, українців у різні країни за певний період часу виїхало дуже багато. За кордоном вони гуртуються, аби не забувати про своє коріння і утворюють своєрідні об’єднання. У яких країнах українська діаспора найбільша?

Майже чотири з половиною мільйона українців налічує діаспора у Росії. Це й не дивно, адже історичні умови сприяли вільному пересуванню громадян по території колись однієї країни, що зумовлювало такі пертурбації.

На другому місці — сусідня Польща, в якій постійно проживають 1,2 мільйони українців. Це якщо не рахувати тих, хто перебуває в країні нелегально, або постійно їздить на заробітки туди-назад.

Таку ж кількість наших співвітчизників нараховує численна діаспора Канади. Ця країна має привабливі умови для проживання українців, тому туди в сій час виїхало багато наших громадян.
Третю сходинку посідають Сполучені Штати Америки, де проживає 940 етнічних українців. На четвертому місці — Бразилія.

Новини Італії будуть цікавими для всіх тих, хто живе в цій країні, а також має там родичів. Саме тут українська діаспора вже досить впевнено себе почуває. Статистика говорить про 231 тисячу українців в Італії — це п’ята сходинка нашого рейтингу.

І на шостому місці — Німеччина, де налічується 230 тисяч етнічних українців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *