Розумні малюки

Комментировать

Усі сучасні батьки хочуть, аби їх малюк ріс розумним і талановитим. Для цього, звичайно ж, слід докласти багато зусиль. Ці поради допоможуть виростити розумну дитину, не вдаючись до допомоги розвиваючих центрів. Варто тільки взяти їх на озброєння.

Перша і найголовніша порада — це любов. Любіть малюка всім серцем і не бійтеся це демонструвати. Таким чином батьки дають малюку відчуття безпеки, що дуже важливо для гармонійного розвитку мозку.

Треба постійно розмовляти з дитиною. Це дуже допомагає розвитку мовлення. Треба також слухати малюка, коли він щось говорить. Так відбувається заохочення дитини розмовляти, що поступово вдосконалює його мову. Варто ставити відкриті питання, щоб стимулювати спілкування.

Читайте дитині та разом з нею. Почати читати малюку можна ще навіть до його народження, так відбувається зацікавлення читанням. Розвиваючі книги для дітей можна придбати онлайн, в популярному інтернет-магазині. Для цього варто лише зайти на сайт і зробити свій вибір.

Варто дозволяти дитині гратися. Саме у грі діти розвиваються і пізнають світ. Саме гра є тією основною діяльністю, в якій малюк проживає всі ситуації з життя і вчиться.

Треба заохочувати будь-яку активність і фізичні вправи. Адже фізичний розвиток йде нога в ногу з інтелектуальним. Тому поки не відбудеться скачок в фізичному розвитку, розумові здібності будуть стояти на місці.

Обов’язково треба показувати бажаний приклад. Тільки батьки є беззаперечним авторитетом для дитини. З них малюки беруть приклад, їх наслідують.

Варто обмежити час, проведений перед комп’ютером і телевізором, щоб звільнити дитині час для гри, спілкування, занять.

Дитині важливий повноцінний сон. Під час сну малюк не просто відпочиває, він заряджається енергією для активної розумової роботи. Таким чином, треба привчити дитину до правильного режиму з самого дитинства.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *