Розум України

Комментировать

Кожна країна пишається своїми талантами, тими, хто розвиває її економіку, вносить вклад в розвиток науки, техніки та інших сфер. Адже саме завдяки таким розумним громадянам держава міцнішає і процвітає.

Про Україну багато хто говорить в цьому плані досить скептично. Мовляв, мізки з нашої країни тікають за кордон, там розумні люди більш затребувані та мають більше можливостей в плані реалізації своїх ідей та задумів, в досягненні успіху та визнання.

На жаль, велика частка правди в такому твердженні є. Адже далеко не всі гарні ідеї мають можливість реалізуватися на практиці через брак можливостей і відсутності підтримки перспективних стартапів. Тому й так часто ми чуємо про успіхи наших співвітчизників у чужих країнах, втілення їхніх розробок у технологіях іноземних компаній.

Та все ж таки і у нашій країні є можливість отримати грант для реалізації перспективної ідеї. Прикладом такого напрямку є конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge, названий на честь відомого науковця та інженера. У 2015 році цей конкурс започаткував власник некомерційної організації “Асоціація Ноосфера” Макс Поляков.

Він відомий своєю підтримкою сучасних перспективних інновацій. Макс Поляков — засновник кількох фірм, що займаються космічними розробками в Україні та за кордоном. Детальніше про конкурс та його організаторів можна дізнатись за посиланням — https://vernadskychallenge.com/lang/ua/max-polyakov.html.

До участі в Vernadsky Challenge запрошуються всі бажаючі, які мають розробки з двох напрямків — космічні технології та біоелектроніка. Саме ці напрями зараз є найбільш перспективними в усьому світі. Головний приз — можливість розвитку стартапу і фінансова підтримка — 2 мільйони гривень. Це дасть змогу втілити в життя власну розробку.

До речі, серед минулорічних учасників-фіналістів 80 відсотків команд, запропонувавших свої стартапи, змогли втілити свої ідеї, дійшовши до етапу прототипування чи навіть виробництва. Погодьтесь, це серйозні перспективи для молодих розумних інженерів.

Тому не варто бути категоричними і ставити хрест на розвитку української науки і втіленні інноваційних технологій в життя. Поки є такі конкурси, не все втрачено, наша країна може розвиватись і досягати успіху.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *