Готуй сани влітку

Комментировать

Початок літа завжди радісна і бажана пора для всіх учнів. Адже з червня більшість із школярів відправляються на тривалі сонячні канікули. А от у випускників загальноосвітньої школи саме влітку розпочинається найбільш відповідальний період.

Одинадцятикласники складають ЗНО, від результатів яких залежить ймовірність вступу до вищого навчального закладу, який обрав випускник. Ці іспити дуже важливі і досить складні, адже у них містяться завдання по всій шкільній програмі, пройденій учнями за період навчання в школі. А для престижних українських вузів прохідний бал може бути достатньо високим, тому що бажаючих там вчитися багато.

Отож випускники зараз активно працюють над здачею ЗНО, але це зовсім не означає, що тим, хто перейшов в одинадцятий клас, варто розслаблятися. Готувати сани потрібно влітку – ця народна приказка прекрасно пояснює необхідність завчасної підготовки до будь-якої важливої справи.

Готуватися до такого відповідального іспиту, як зовнішнє незалежне оцінювання, варто починати якомога раніше, щоб мати достатньо часу повторити весь матеріал за період навчання в школі. У процесі підготовки учням неабияк допоможуть книги ЗНО 2018, які містять орієнтовні завдання і тести для іспитів.

Ретельно спланувавши свій час, виділивши по 20-30 хвилин в день на виконання завдань з певного предмету, кожен зможе впродовж останнього навчального року самотужки впоратися з підготовкою до ЗНО і вдало скласти тест, набравши необхідну кількість балів для проходження в омріяний виш.

Для зручності і більшої ефективності роботи ви можете влаштувати з кількома друзями колективне проходження тестів і повторення матеріалу. Спільне обговорення, пошук правильних відповідей і зосередження на матеріалі допоможе вам всім більш якісно підготуватися до ЗНО. До того ж, такий час, проведений разом із користю, тільки зміцнить ваші дружні стосунки. Адже разом будь-яка справа дається легше і веселіше – зауважте цей момент!

Бажаємо вам приємних літніх канікул, яскравих вражень від відпочинку й успішного останнього року навчання в школі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *