Чим приваблює туристів Полтава

Комментировать

Любителі поїздок і нових вражень обов’язково повинні побувати в знаменитій українській Полтаві. Адже тут можна побачити багато цікавих речей.

Про що саме йде мова? Портал poltava-city.com розповість про місця, які варто відвідати в Полтаві, побачити і отримати гарні враження від міста.

Для того аби побачити все місто у повній красі, неодмінно підніміться на Іванову гору – оглядовий майданчик Полтави. Це, до того ж, історичний центр міста, де знаходиться музей Котляревського і пам’ятник галушкам.

Стосовно останнього – варто поговорити окремо. Адже ця цікава локація приваблює туристів своєю оригінальністю і гарним естетичним втіленням символу Полтавщини – галушки. Фото біля цього пам’ятника повинні зробити всі туристи, що побували у місті.

Ще одні цікаві монументи – пам’ятники свині, яких у Полтаві аж два. Адже сама свинка дає головний продукт нашої країни – сало. На постаменті одного з пам’ятників так і зазначено: «Вічній годувальниці українського народу».

Тим, хто цікавиться історією України, буде корисно відвідати музей Поле Полтавської битви. Колекція музею налічує понад вісім тисяч експонатів: твори мистецтва, зброя, нагороди, прапори, обмундирування і спорядження російської та шведської армій, особисті речі Петра I і його сподвижників. Також тут є діорама знаменитої битви під Полтавою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *