Бурштиновий подарунок

Комментировать

Наближається свято всіх закоханих – день Святого Валентина. Підготуватись до нього треба заздалегідь, аби встигнути порадувати свою половинку яскравим подарунком. Що можна презентувати коханій в цей день?

Прекрасним презентом, який свідчитиме про ваші щирі почуття, стануть вироби з бурштину. Адже це каміння – дуже особливе. Воно – наче яскраві промінчики сонця, що залишилися на землі, аби піднімати настрій, радувати і дарувати натхнення.

Оригінальна каблучка з обрамленням цього каменю прикрасить ніжну руку вашої обраниці. Намисто з бурштину володіє, до того ж, цілющими властивостями. Воно оберігає від негативної енергії, а також сприяє нормалізації загального стану організму. Бурштинові сережки допоможуть вашій коханій сяяти, підкреслюючи її вроду.

Можна вибрати картину з бурштину або іменну ікону. Вони приносять сонце, світло і тепло в кожен дім, оберігають його від злих духів, сприяють достатку й гармонії в родині.

В будь-якому разі, такий подарунок буде особливим і оригінальним, свідчитиме про ваше ніжне ставлення до коханої дівчини. Очі вашої обраниці обов’язково засяють від щастя, як краплинки бурштинових камінців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *