В мережі показали новий ролик восьмого епізоду «Зоряних війн»

Комментировать

Кайло Рен перейшов на Темну сторону Сили і вбив власного батька, обійнявши високу позицію в Першому Ордені. Але куди приведуть його невгамовні амбіції, подаровані у спадок грізним дідом Дартом Вейдером?

Восьмий епізод «Зоряних воєн» вийде на екрани 15 грудня. В мережі з’явився новий тизер фільму «Зоряні війни: Останні джедаї». Ролик був опублікований на YouTube-каналі Star Wars.

Нова історія про протистояння світла і темряви, добра і зла починається після загибелі Хана Соло. В Галактиці, де Перший Орден і Опір люто борються один з одним у війні, героїня Рей пробудила в собі Силу.

Але що станеться, коли вона зустрінеться з єдиним, що залишилися в живих лицарем-джедаєм — Люком Скайуокером? Кайло Рен перейшов на Темну сторону Сили і вбив власного батька, обійнявши високу позицію в Першому Ордені.

Але куди приведуть його невгамовні амбіції, подаровані у спадок грізним дідом Дартом Вейдером? Ситуація загостриться ще більше, коли мати Кайло, лідер Опору Лея, разом з Фіном і BB-8 приступить до нової місії.

Прем’єра восьмого епізоду «Зоряних воєн» запланована на 15 грудня цього року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *