У Києві презентували туристичний маршрут місцями зйомок серіалу «Чорнобиль»

Комментировать

Натхненні успіхом міні-серіалу НВО «Чорнобиль», співробітники Управління туризму і промоцій Київської міської державної адміністрації спільно з туристичними операторами Києва розробили і презентували новий туристичний маршрут під назвою «Локаціями зйомок міні-серіалу «Чорнобиль» у Києві». Про це повідомляє прес-служба КМДА.

У туристичний маршрут включені київські локації, показані в міні-серіалі: вулиці Хрещатик та Богдана Хмельницького, а також Національний музей «Чорнобиль» і Арка дружби народів. Сама екскурсія розрахована приблизно на чотири години.

«Завдяки реквізиту відбувається повне занурення в атмосферу часів після аварії на ЧАЕС. Наприклад, перед стартом екскурсії автобус обробляється «спеціальним розчином» для очищення від радіаційного пилу. Тому під час екскурсії відвідувачі зможуть відчути те, що відбувалося 33 роки тому і як Київ пережив цю страшну аварію. І сподіваємося, що маршрут стане одним з найбільш відвідуваних у Києві», — наголосив начальник Управління туризму і промоцій Антон Тараненко.

Вже з наступного понеділка можна буде замовити тур на сайті visitkyiv.travel, у деяких туристичних операторів та сертифікованих у цій програмі гідів, які розробляли маршрут.

Відзначається, що завдяки зацікавленості серіалом і Чорнобильською зоною відчуження зокрема, вже зараз спостерігається туристичний бум. Цей серіал, як, власне, і туристичний маршрут повинні привернути більше уваги до проблем ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих внаслідок цієї катастрофи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *