Творці «Сторожової застави» будують на Франківщині масштабні декорації для зйомок нового фільму

Комментировать

Напевно багато хто чув про український фільм «Сторожова застава», котрий став неймовірно успішним і зірвав повний аншлаг серед глядачів. Деякі кадри фільму знімалися на Прикарпаті на Скелях Довбуша. І ось тепер ті кому дуже сподобалася стрічка можуть порадіти, творці цього фільму зніматимуть нову картину – «Захар Беркут».

Одразу стало відомо, що зйомки відбуватимуться в Карпатах, повідомляє Франик. Знімальна група тривалий час їздила Івано-Франківщиною в пошуках ідеальної локації. Спочатку думали зупинится у селищі Нагуєвичі, адже тут народився Іван Франко, що було б дуже символічним для зйомок такої стрічки.

Проте згодом передумали і зупинили свій вибір на Манявському водоспаді.

Саме тут вже будують масштабні декорації і готуються до зйомок. Деякі зйомки зніматимуть просто у горах та інших різноманітних природніх локаціях, а для деяких кадрів використовуватимуть збудовані декорації.

Загалом сьогодні на офіційній сторінці фільму повідомили, що підготовка до зйомок цієї історичної картини розпочалась на повну.

Режисером фільму виступив Ахтем Сеітаблаєв, оператором – Юрій Корольта, художником-постановником по локаціях Влад Владов. До зйомок цього фільму знімальна група підходить дуже відповідально, а відтак навіть періодично будуть консультуватися з онуком Івана Франка. Над зйомками також працюватиме ціла творча команда, котрі досконало знають творчість Франка, також це культурологи, історики, етнографи. Всі вони об’єднаються, щоб в результаті глядач побачив якомога якіснішу екранізацію.

Також під час зйомок проводитимуться спеціальні заходи, котрі організовуватимуться для того, щоб максимально донести до публіки інформацію про історичний фільм «Захар Беркут».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *