Скоро вийде третій «Губка Боб»

Комментировать

Студія CinemaCon нещодавно повідомила про розробку трьох нових повнометражних анімаційних проектів. У 2020-му і 2021-му в кінотеатрах з’являться мультфільми «Монстр на пагорбі» (Monster on the Hill), «Ця чудова Губка» (It’s a Wonderful Sponge) і «Удача» (Luck).

Сюжет мультфільму «Монстр на пагорбі» розгортається в світі, де людям вдалося приборкати різноманітних чудовиськ, які тепер б’ються, один з одним, на потіху публіці. Підліток Вінні, що бажає продовжити кар’єру батька, планує перетворити нетренованого монстра на майбутнього чемпіона. Мультфільм планують випустити на великі екрани вкінці 2020 року.

Другий проект — мультфільм «Удача», який розповідає про тисячолітню битву між силами доброї і поганої удачі, які таємно впливають на повсякденне життя звичайних людей. Реліз стрічки відбудеться у березні 2021-го, але в майбутньому ця дата може змінитися.

Подробиць сюжету третього фільму про Губку Боба, під назвою «Ця чудова Губка», поки що немає. Відомо лише, що фільм з’явиться в кінотеатрах в 2020 році.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *