Серіал «Слуга народу» блокують в інтернеті

Комментировать

Другий сезон серіалу «Слуга народу. Від любові до імпічменту», який зараз виходить в ефірі каналу «1+1», має безпрецедентний успіх і в Інтернеті.

Одразу після телевізійного ефіру, кожна з серій стає доступна для перегляду на офіційних каналах «Кварталу» в YouTube. Будь-який користувач в будь-якій країні світу може подивитися «Слугу народу» у гарній якості. Кожна із серій набирає сотні тисяч переглядів, величезну кількість реакцій, при цьому кількість позитивних коментарів у десятки разів перевищують негатив.

Перші дві серії другого сезону «Слуги народу», об’єднані в одне відео, набрали більше 2,3 мільйона переглядів за півтора тижні, більше 18 тисяч лайків і тільки 1500 дизлайків.

Але вчора ввечері, 1 листопада, дві перші серії несподівано були заблоковані. Нібито, через численні скарги, що надійшли за короткий проміжок часу з різних джерел.

Наразі digital-фахівці студії «Квартал 95» роблять все можливе, щоб розблокувати це відео, відправивши офіційні запити в основний офіс YouTube в Каліфорнії.

Розгляд всіх заявок і відновлення доступу до відео технічно може займати деякий час: від кількох годин до кількох днів.

«Наші digital-фахівці зазначають, що така велика кількість скарг, які надійшли на конкретне відео, виглядає підозріло і аномально. Ми не можемо зараз говорити про сплановану кампанію, спрямовану проти «Слуги народу», але факт блокування перших двох серій на YouTube змушує задуматися про такі сценарії», — прокоментували ситуацію представники «Кварталу 95».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *