Режисер розповів, чим здивував фільм “Дякую” на фестивалі туристичного кіно в Ризі

Комментировать

Режисер короткометражного фільму “Дякую” про Україну Дзен Євстигнейкін і продюсер Дана Себесевич розповіли, як зустрічали їхню кінострічку на міжнародному фестивалі туристичних фільмів у Ризі. Як відомо, фільм “Дякую” посів там друге місце.

“Ми хотіли показати Україну не просто з архітектурою, смачною їжею і красивими пейзажами. Ми вирішили відштовхуватися від того, як показати Україну з душею, щоб вона викликала найтепліші та найприємніші емоції”, – поділився Дзен Євстигнейкін.

За словами режисера, у фільмі показана історія японця, професора Хіроші Оно, який їде з Польщі до Києва й захоплюється Україною. Основні локації зйомок – Карпати, Львів, Одеса та Київ.

“Перше слово, яке він вчить в нових країнах, – це слово “дякую”. Йому всі допомагають в Україні. Прибувши до Львова та вийшовши за чашкою кави, він запізнився на свій потяг і заблукав на вокзалі. От і подумав,”коли вже я у Львові, то помандрую”. Він зустрів музикантів, у розмові яких траплялося слово “Дяково” – це село в Карпатах, а для нього воно пролунало як “дякую”. Професор сів з ними в автобус у надії на те, що вони їдуть до Києва, а виявилося, що він приїхав у Карпати. Із цього починається старт подорожей Хіроші”, – розповів автор фільму.

За його словами, знімальній групі дуже пощастило з головним героєм: “Японець нині живе в Києві, йому дуже подобається Україна. В 2013-2014 рр. він написав книгу про нашу країну”.

Коли кінострічка вийде в прокат – залишається відкритим питанням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *