Кейт Вінслет приєдналася до нового проекту Джеймса Кемерона

Комментировать

Кейт Вінслет підписала контракт на одну з головних ролей в продовженнях блокбастера Джеймса Кемерона «Аватар».

«Ми з Кейт все намагалися знайти привід знову попрацювати разом; вже 20 років минуло з часів «Титаніка» — одного з найважливіших фільмів в моїй кар’єрі. З нетерпінням чекаю моменту, коли побачу її в ролі персонажа Ронал», — коментує Кемерон.

Крім Вінслет, в наступних частинах фантастичної саги також зайняті Сем Вортінгтон, Зої Салдана, Джоель Мур, Стівен Ленг, Метт Джеральд і Сіґурні Вівер. Також до проекту Кемерона приєдналися Уна Чаплін («Гра престолів», «Табу») і Кліфф Кертіс («Бійтесь ходячих мерців»).

Джеймс Кемерон і його команда почали зйомки сиквелів «Аватара» 25 вересня в Каліфорнії. Спочатку Кемерон планував два фільми, але порадившись зі сценаристами прийшов до висновку, що матеріалу вистачить на чотири стрічки. «Аватар 2» вийде 18 грудня 2020 року, «Аватар 3» — 17 січня 2021, «Аватар 4» — 20 листопада 2024, «Аватар 5» — 19 січня 2025.

Найближчим часом Кейт Вінслет можна буде побачити в драмі «Гора між нами», де вона знялася з Ідрісом Ельбою, а наприкінці листопада за участю британської актриси на екрани вийде нова стрічка Вуді Аллена «Колесо Чудес».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *