Джордж Мартін напише ще дві книги про світ «Гри престолів»

Комментировать

Автор саги «Пісня льоду й полум’я» Джордж Мартін напише ще дві книги про Вестерос — світ, в якому розгортаються події телесеріалу «Гра престолів».

За словами письменника, у нього накопичилося так багато матеріалів про правління Таргарієнів, що їх вирішено опублікувати в двох томах. Перший з них буде присвячений історії Вестероса від Ейгона I Завойовника і до правління Ейгона III (Драконова Погибель). Книга буде включати в себе детальну історію громадянського протистояння, «Танок з драконами», а також історії «Принцеса і королева» та «Принц-розбійник», які раніше публікувалися в скороченому вигляді.

За словами Мартіна, дата публікації поки не затверджена, але цілком ймовірно, що перший том видання «Полум’я і кров» вийде наприкінці 2018 або на початку 2019 року. Робота над другим томом може зайняти ще декілька років.

У своєму блозі в «LiveJournal» письменник також підняв тему довгоочікуваних «Вітрів зими» — шостої і, можливо, останньої частини саги «Пісня льоду й полум’я».

«Останнім часом я бачив деякі дійсно дивні повідомлення про «Вітри зими» в інтернеті», — написав Мартін. «Навіть не знаю, яка з обговорюваних версій є більш абсурдною — та, згідно з якою я закінчив книгу, але з якоїсь причини не опубліковую її, або та, за якою книги як такої не існує. Обидві версії однаково брехливі. Я все ще продовжую роботу. У мене є хороші і погані дні, але мені потрібно ще кілька місяців. Що вийде спочатку — перший том «Полум’я і кров» або «Вітер зими» — важко сказати на цьому етапі, але в будь-якому випадку ви отримаєте від мене книгу про Вестерос у 2018 році, а може, й дві».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *