Чому створення сайту іноді триває роками?

Комментировать

Зазвичай створення сайту – процес, який може тривати від 2х тижнів до року в залежності від складності проекту.

Дуже часто до нас приходять запити, які вимагають створення сайту за 1 день, буквально «на вчора». Погодьтеся, завдання не з простих і не завжди його реально виконати в такий короткий строк.

Скільки часу займає розробка сайтів?

  1. Сайт-візитку можна намалювати, зверстати та підключили буквально за 3-5 днів, якщо вона не вимагає якихось спец-ефектів. Тобто звичайний лаконічний сайт зі стандартним HTML кодом та без мега сучасних скриптів.
  2. З іншого боку лендінг чи візитку у стилі HTML5 можна робити і більше місяця, якщо завдання полягатиме у використанні великої кількості плагінів та джаваскриптів. 
  3. Інтренет-магазин завжди був складнішим у виконанні, на його реалізацію потрібно від 2х тижнів до місяця, якщо це стандартний функціонал, або ж від двох місяців до півроку, якщо вам потрібен рівень «Розетки».
  4. Портали апріорі не робляться швидко. Тут хочеш-не хочеш потрібно продумувати безліч сторінок зв’язку між ними взаємокоординації.

Але ми хотіли розповісти не про це. Дуже часто ми стикаємося із ситуацією, коли провина у затримці здачі проекту лягає на плечі замовника. Несвоєчасне надання інформації, затягування строків по затвердженню матеріалів, і найстрашніше це, коли клієнт не знає, що він хоче та постійно змінює завдання. Такий проект може тривати роками.

Висновок: перш ніж замовляти створення сайту, наприклад у НейровебСтудіо http://www.neuroweb.lviv.ua/ , продумайте, що вам потрібно, як воно має не лише виглядати, а й працювати. Якщо ви знатимете чітко, чого хочете, сайт вам зроблять достатньо швидко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *