Чому Сергій Притула не вестиме «Євробачення-2017»

Комментировать

Музичний конкурс «Євробачення», який цього року буде відбуватися у Києві, обростає не дуже приємними чутками ще до свого офіційного початку. Так сталось із претендентами на роль ведучих цього шоу.

Відомий тернополянин, шоумен та волонтер Сергій Притула розповів про те, чому він не став ведучим цього популярного конкурсу. Сайт Тернополя наводить слова Сергія з його сторінки у соцмережі, де той пояснює свою позицію щодо участі.

Притула коментує слова одного з організаторів «Євробачення», Павла Шилька, де той зауважив, що рішенням оргкомітету кандидатура Сергія не пройшла відбір для ведення конкурсу. Аргументуючи цю позицію, Павло сказав: «…якщо він суперово і з гумором веде програми українською, не факт, що так само неперевершено зможе провести шоу англійською».

Сергій Притула для того, аби пролити світло на цю ситуацію, повідомляє, що рішення про неучасть у конкурсі прийняв він сам. «Це було моє особисте рішення, яке не залежало від позиції оргкомітету. Навіть якби запропонували, я б не долучався до конкурсу».

«Я мав чудову нагоду попрацювати для українського глядача ведучим національного відбору. Та робота принесла мені неймовірне задоволення і неодноразовий творчий оргазм на сцені. В цьому сенсі національний відбір приніс мені в 100 разів більше дивідендів, аніж теоретична участь у Євробаченні. Тому про своє рішення не шкодую», — сказав Сергій Притула.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *