Стоит прочитать

Як обирати якісні та цікаві книжки для дітей різного віку

Комментировать

Для батьків освіта дитини має велике значення. Можливість забезпечити її на високому освітньому рівні починається з дитинства. Перші книжки та методичні посібники для розвитку – найкращі помічники на цьому етапі життя, які мають бути вибрані з особливою турботою та любов’ю.

Варто згадати і такі відомі слова, які дають змогу відчути всю глибину та силу впливу якісних видань на формування особистості: «Дитина, яка читає книжки, виросте думаючою людиною». Це є правдива істина. Зверніть увагу на видавництво Школа та книжки, які воно пропонує для дошкільнят та дітей шкільного віку.

Як обрати найкращі видання для сина чи доньки

Книжковий ринок за останні 20 років дуже розрісся. Це дає можливість створювати конкурентні умови для його учасників з перевагами для споживачів. Зверніть увагу на позиції видавництва, його відношення до створення якісної продукції. Це стосується не тільки гарної обкладинки та яскравих ілюстрацій. На першому місці має бути інформаційне наповнення та якість його редакторського опрацювання. Всі ці складові разом забезпечують створення чудових книжок та посібників. Погодьтесь, що яскраве та гарне видання без хорошого тексту зовсім не гідне уваги читачів. Зрештою, зворотній бік медалі також є сумнівним, коли погляд зустрічається з суцільними полотнами з речень без цікавих ілюстрацій. Обирайте справді якісні книжки на сайті https://schoolbook.com.ua/ для своїх дітей.

Критерії індивідуального вибору

Зацікавити дитину читанням можуть кожні батьки, але до цієї місії треба підійти обгунтовано. Не тисніть на сина чи дочку, змушуючи сидіти над книжками, наче це покарання. Ні, це має бути власне бажання, сформувати яке можна цікавими розповідями при неймовірні пригоди різних персонажів, дивовижний світ доброти та дружби. Зверніть увагу на уподобання дитини. Можливо, вона захоплюється конями, песиками чи котами, обожнює машини чи мріє та фантазує про щось неймовірне. В залежності від цього можна підібрати видання з відповідною тематикою та ілюстраціями. Це не є бітьківська хитрість, але гарний спосіб зацікавити без змушування погортати сторінки.

Обирайте книжки не тільки за тематикою та оформленням, але і за віком. Інформацію про це можна подивитись у виданні, якщо виникли певні сумніви. Для кожної вікової групи є нюанси викладення інформації. Наприклад, для найменших історії та казки мають бути короткими, а для старших дошкільнят 5-6 років вони вже довші та з складнішим сюжетом та емоціями. А розглядати гарні ілюстрації приємно всім незалежно від віку – і дорослим, і малим. Кожна книга індивідуальна, як і її читач, тому обирайте найкраще та якісне для себе та своїх любих дітей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *