Советы

Основні етапи проведення ремонту в двокімнатних квартирах

Комментировать

Наразі купуючи двокімнатну квартиру в новобудові, власник житла стикається з основною проблемою — як зробити якісний ремонт. Через те, що квартири продаються забудовником або без обробки, або з чорновою обробкою, то відразу жити в такому приміщенні буде неможливо.

Тому перед початком будь-яких робіт потрібно ретельно дослідити квартиру і виявити всі нюанси, які будуть впливати на хід ремонтних робіт. Детальніше про купівлю житла читайте тут — https://globus.org.ua/

З чого почати ремонт?

Найкраще починати ремонт квартири з розробки дизайн-проекту. За цим проектом можна звернутися до фахівців, якщо дозволяють кошти, або зробити його самостійно. При цьому потрібно враховувати всі технічні та будівельні норми прокладання комунікацій, а також детально продумати не тільки розташування приміщень і меблів в них, важливим буде і правильне розташування електричних розеток.

Планування ремонтних робіт повинно проводитися зважаючи на те, до якого типу відноситься будинок — панельного чи монолітного. В монолітному будинку, зазвичай, присутні тільки зовнішні стіни та відсутні будь-які комунікації, тоді як панельний будинок здається в експлуатацію вже зі всіма необхідними для подальшого користування комунальними проводками. Так чи інакше, але обидва варіанти потребують значного вкладення коштів в ремонт.

Як уникнути помилок в ході ремонту?

Для того, щоб уникнути помилок в ході ремонту квартири, слід послідовно виконувати всі технологічні процеси. Тобто починати потрібно з брудних і чорнових робіт, а також виконувати роботи в логічній послідовності: клеїти шпалери вже після фарбування труб, а укладати кахельну плитку потрібно після виконання всіх робіт зверху. Ще однією з найпоширеніших серйозних помилок при ремонті квартир є невірний розрахунок кількості секцій радіаторів. Тому, щоб взимку не прийшлось мерзнути та використовувати електрообігрівачі, які зіпсують інтер’єр квартири, потрібно завчасно запланувати радіатори з необхідною кількістю секцій.

Також слід враховувати, що новобудови в перші декілька років будуть просідати, тому вибираючи матеріали для ремонту, потрібно обирати стійки до усадки. Інакше доведеться всі декоруючи роботи починати заново, що потягне за собою додаткові небажані витрати.

Як заощадити під час ремонту?

Квартира в новобудові потребує значно більшого обсягу робіт, ніж уже обжита квартира у старому будинку, але кошти можна заощадити, якщо обирати недорогі оздоблювані матеріали і т.д.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *