Рекомендуем

Як виїхати на навчання за кордон

Комментировать

Сучасний світ вимагає нових підходів до освіти. Соціологи, що проектують майбутнє, впевнені — конкурентні переваги на ринку праці отримають люди, що здатні постійно навчатись і змінювати спеціалізацію кожні 10 років. Розвиток технологій призведе до заміни працівників багатьох професій роботами. Тому дуже важливо отримати актуальні в сучасному світі знання та навички.

Переваги навчання за кордоном

Експерти попереджають про катастрофічний стан системи освіти в Україні. Переважна більшість вищих навчальних закладів та професійно-технічних коледжів готують спеціалістів, що не будуть затребувані на ринку праці в найближчому майбутньому. Тому з кожним роком збільшується чисельність молоді, що обирає навчання за кордоном. Таке рішення забезпечує майбутнім студентам відчутні переваги:

  • диплом європейського зразка. Ви отримаєте змогу стажуватись та працювати у міжнародних компаніях;
  • висока якість освіти. У розвинутих країнах навчальні заклади спонсорує великий бізнес. Працедавці зацікавлені в кваліфікованих співробітниках з актуальними знаннями та навичками;
  • справедливі умови. На жаль, для українських навчальних закладах характерний високий рівень корупції. За кордоном ваші здобутки будуть оцінюватися справедливо і прозоро.

Багато молодих людей вже скористалися можливістю навчатися у найкращих університетах світу. Також мрієте про це, але не наважуєтеся зробити перший крок? Важливо знайти надійних помічників.

Освітня група Students International: комплексні послуги та сучасний сервіс

Компанія працює на ринку з 1992 року, має багато важливих зв’язків і бездоганну репутацію у багатьох країнах світу. З Students International якісна освіта за кордоном стане реальністю без зайвих зусиль і витрат. Важлива перевага компанії — комплексний підхід:

  • підготовка до тестів IELTS та IELTS UKVI, допомога у складанні іспитів;
  • пошук та підбір програми навчання. Спеціалісти освітньої групи володіють достовірною інформацією про усі гранти та стипендії для іноземних студентів у різних країнах. Ви зможете розвивати свої здібності без відчутних фінансових витрат;
  • повний супровід під час подачі документів та прийому у ВНЗ, допомога в оформленні візи;
  • супровід студента впродовж усього терміну навчання. Допомога в організації поїздок за кордон батьків.

Скористайтеся цією можливістю. Дізнатися більше про послуги Students International можна на сайті компанії. Консультанти освітньої групи завжди готові допомогти в вирішенні найскладніших проблем. Важливе лише ваше бажання вчитись. Решту турбот візьмуть на себе спеціалісти Students International.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *