Стиль і шик

Комментировать

Часи несмаку весілля успішно минули. Це стосується зовнішнього вигляду наречених, оформлення залу, загального проведення урочистості та абсолютно всіх суміжних деталей. Останні кілька років вітчизняні наречені взяли курс на захід. Європейський стиль у весільних сукнях став актуальним ще кілька років тому.

Весільні стилісти, декоратори, організатори урочистих подій стають дедалі популярнішими та дають свої важливі настанови нареченим. В результаті – нуль вульгарності й сто відсотків елегантного мінімалізму.

В чому доречний західний стиль?

Стильне весілля – це не лише європейські весільні сукні зі стриманими формами та розкішними тканинами. Це ще й правильно підібране місце для проведення церемонії, декорації, відповідні розваги для гостей та тематичні фотосесії. Всі деталі повинні виглядати дуже гармонійно та підкреслювати одна одну. Весільні сукні повинні грати роль епіцентру всієї композиції. Але варто не переборщити з надмірною яскравістю свого образу. Скромність, стриманість, витонченість – основні складові елегантності.

Місце має значення

Європейці вже не одне десятиліття проводять весняні та літні весільні церемонії на природі. І чудово, що наші наречені теж взяли на озброєння цю ідею. Особливістю таких весіль можна вважати відносну простоту весільного декору та сукні. Чому так? А давайте спробуємо уявити наскільки доречно буде виглядати наречена у супер пишному вбранні з рясним декором та ще й з трьох метровим шлейфом на фоні ніжної природи…. Так. Це несмак. Таке вбрання буде прекрасно виглядати у шикарному ресторані з відповідними інтер’єрними прикрасами, але не у скромному зеленому парку.

Кольорова гама

Яскраві акценти повинні бути присутніми в будь-якому стилі. Але європейський варіант передбачає принцип «все в міру». Тобто кольори не повинні бути занадто нав’язливими. Пудра, тілесний тон, айворі служать чудовим фоном для фантазій дизайнерів та наречених. Дизайнерські кольорові рішення стали настільки різноплановими, що серед них точно можна знайти щось для себе.

Розваги для гостей

На європейському весіллі краще утриматися від застарілих вульгарних конкурсів з нищенням повітряних кульок, різноманітними некоректними репліками, жартами тамади та інших неактуальних деталей. Все це потрібно заздалегідь обговорити з ведучим весілля. Звісно, ніхто не хоче розкривати всі секрети того, як саме він проводить весілля. Але краще уберегти себе від неприємних сюрпризів та випитати максимум інформації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *