Новости

Рекомендації професіоналів щодо вибору гідрокостюма

Комментировать

Щоб не помилитись з вибором, у першу чергу потрібно визначитись, коли гідрокостюм буде вами використовуватись – в теплу погоду чи в холодні пори року. Не менш важливо точно знати, для якого виду занять вам потрібен цей аксесуар – для дайвінгу, чи для серфінгу, і чи будуть ці заняття професійними.

Призначення гідрокостюма

Більшість моделей гідрокостюмів виготовляють із такого матеріалу, як неопрен. Потрібно надавати перевагу відомим брендам – це стане гарантією того, що гідрокостюм прослужить вам довго і буде надійно захищати від вітру і холоду.

Функція гідрокостюма

Основна задача неопренового костюма для серфінгу полягає у тому, щоб продовжити час перебування спортсмена на воді, також він дозволяє не відчувати дискомфорту під час не дуже сприятливих погодних умов. Основною характеристикою, на яку потрібно звертати увагу при виборі, є товщина матеріалу. Товстіші костюми більш теплі, і коштують вони дорожче, ніж варіанти для літа.

Сучасні зимові гідрокостюми – справжні високотехнологічні дива. Вони теплі, комфортні, і разом з тим зовсім не обмежують рухів, адже при їх виготовленні використовується технологія зонального розкрою. Так, «стратегічно важливі» зони (як то грудна клітка) захищає більш товстий неопрен,а рухливі області – більш тонкий. Цим пояснюється використання кількох цифр у позначенні товщини аксесуара – наприклад, 6/5/3, або 2/3, тощо.

Для зручності вибору компанії, що пропонують спортсменам гідрокостюми – як то, наприклад, meryl.com.ua – викладають їх якісні зображення, а також детальні характеристики. Це дає змогу покупцю визначитись з потрібним розміром, а також з тим, чи підходить йому конкретна модель.

Різновид матеріалу неопрен

Неопреновий костюм може бути сухим, мокрим, або напівсухим. Сухий аксесуар підходить для найбільш суворих умов, так як він зовсім не пропускає воду. Під нього можна вдягати термобілизну, теплий светр. В якісних моделях ви будете почувати себе не менш комфортно, ніж у звичайному одязі.

Напівсухі костюми – не на 100% герметичні, але вони теж досить непогано захищають від холоду. Відрегулювавши аксесуар, ви зможете покращити його теплоізоляційні параметри. Хоча трохи води під час «підводної прогулянки» всередину все ж потрапить.

Мокрі вироби можна використовувати лише влітку (і навесні-восени – якщо дозволяє погода і температура води).

Існує декілька різновидів неопрену: S/L, D/L. Перший – більш теплий, але він швидше псується і дуже не любить сонячних променів. Тоді як другий різновид – ідеальний для літа.

Джерело: meryl.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *