Новости

Чому спортсмени купують спортивне харчування — proteininkiev.com.ua

Комментировать

Ця стаття призначена, скоріше, не для самих спортсменів, а для далеких від спорту людей, які не знають, що таке спортивне харчування і «з чим його їдять». Нижче ми розглянемо причини, за якими атлети-професіонали (в основному силовики), а також новачки в світі спорту, придбають «спортпита».

Для початку дамо пояснення цьому терміну. Спортивне харчування – це харчові добавки, які призначені для прискорення прогресу в досягненні обраної спортивної мети або ж для підтримки здорового стану в організмі в умовах регулярних тренувань. Це узагальнене визначення, але для загального розуміння його досить.

Отже, якщо людина підходить грамотно до вибору спортивного харчування, розуміє механізм його дії і систематично і розумно тренується в залі, то вона купує його, щоб прискорити свій прогрес. Найбільшою популярністю користуються протеїни, гейнери, амінокислоти – це базові добавки, які постачають в м’язи поживні речовини. Іншими словами, це ті ж вуглеводи і білки, тільки в концентрованій формі. Може виникнути питання, навіщо ж їх купувати, якщо їх можна отримати зі звичайної їжі? Справа в тому, що спортсменам потрібно їсти в 2-3, а то і в 4 рази більше, ніж людям з мінімальною фізичною активністю: просто необхідно заповнити витрачені на тренуванні ресурси. Якщо цього не робити, прогресу не буде.

І уявіть, що вам треба з’їсти в день 2 порції рису, 2 порції гречки і близько 300-400 грам курячого м’яса. При цьому ще вживати багато овочів і фруктів, щоб кишечник чистився, і не було проблем з шлунково-кишковим трактом. Для багатьох це досить складно, банально не вистачає часу, щоб готувати і їсти. І якраз тут приходять на допомогу базові спортивні добавки. Наприклад, замість 100 грамів курячого філе можна випити протеїновий коктейль (36 грамів порошку, розмішаних в воді або молоці (250-400 мл)), який, до того ж, найчастіше має приємний смак. Тобто спортивне харчування може замінити частину раціону.

Більш вузькоспрямовані добавки спортивного харчування купують для досягнення конкретних цілей, наприклад, «спалити» зайві жирові відкладення, просушитися, збільшити м’язову витривалість, вибухову силу і т.д.

Але крім такого розумного вживання, має місце бути покупка спортивного харчування в надії виростити великі м’язи або стати струнким майже без відвідування залу. Через незнання, початківці можуть купити протеїн, так як чули, що він «нарощує масу», при цьому ходити зал раз у тиждень. Насправді, без тренувань купувати спортивне харчування просто безглуздо: без фізичних навантажень добитися результату неможливо.

Джерело: Proteininkiev

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *