Новости партнеров

Коли не варто починати свій бізнес?

Комментировать

Перш ніж зайнятися підприємницькою діяльністю, знайдіть час, щоб добре обміркувати це важливе рішення. Стати власником свого бізнесу — захоплююче заняття, але не всі здатні впоратися.

Ви можете працювати в поті чола, лізти зі шкіри, обливатися сльозами, але ваші вкладення можуть не окупитися. І щоб цього не сталося я хочу вам дати деякі рекомендації без яких ваш бізнес може не довго існувати. 

Якщо якісь з наступних пунктів вірний, то ви не готові стати власником бізнесу:

1. Ви азартна, але у вас немає плану. Для розвитку бізнесу мало мати сильне бажання його розвивати. Потрібно мати план того, як ви будете заробляти початкові гроші з малого і засоби для розвитку бізнесу.

2. У вас є борг. Починаючи бізнес, не вийде швидко розбагатіти. На це потрібен час. Піде кілька років, перш ніж ви зможете виправдати ті гроші, які вклали в розпочату справу. І тільки потім ви поступово почнете отримувати прибуток на особисті витрати.

3. Ви не впевнені, що бізнес ідея є відмінною для ринку. Ваша ідея повинна бути затребувана в наш час.

4. У вашому житті відбуваються зміни. Наприклад, ви тільки одружилися, або народилася дитина. Краще почекати і почати пізніше.

5. Ви просто хочете почувати себе начальником. Потрібно пам’ятати, що в бізнесі, начальник — не господар самого бізнесу, а його клієнти (покупці). Якщо людей влаштовує ваш товар, виконання послуг — вони будуть задоволені.

6. Ви годувальник в сім’ї. Якщо ви живете від зарплати до зарплати, то буде складно почати бізнес — адже до першого прибутку пройде чимало часу.

7. У вас немає досвіду в цій галузі. Починати бізнес завжди треба в тій області, з якої ви хоча б трохи стикалися.

8. Ви хочете робити тільки те, що любите. Потрібно вміти правильно розподіляти посади та обов’язки. Якщо ви відкрили продуктовий магазин, то не зможете 24 години тримати все під контролем, закуповувати товар, торгувати їм і т. д.

9. Ви не знаєте нічого про бізнес. Відкриваючи бізнес, вам не завадять курси бухгалтерського обліку, маркетингу, управління фінансів. Ви можете закінчити курси з підвищення кваліфікації.

10. У вас немає бажання починати справу. Мало мати план майбутніх дій розвитку бізнесу, у вас повинно бути бажання і прагнення займатися цим. Ви повинні бути готові до розвитку різних подій і виконувати будь-яку роботу.

Починаючи бізнес з однією з цих проблем, ви можете втратити всі кошти, які ви фінансували в свій бізнес.

Автор — Олег Ковтало

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *