Здоровий сон: що потрібно знати

Комментировать

Надзвичайно висока робоча активність, постійні стреси, напруження і непорозуміння вдома та на роботі призводять до повного виснаження кожного із нас під кінець дня. Людський організм потребує відпочинку, розслаблення і підзарядки. Для цього необхідно добряче виспатись.

Від чого залежить здоровий сон? Пропонуємо вам дізнатись, як зробити свої сни приємними і кольоровими, щоб прокидатись сповненими життєвих сил і енергії для нових звершень.

На чому ми спимо? Саме ліжко насамперед відіграє важливу роль в якості вашого сну. Воно повинне бути зручним, просторим і подобатися вам. Особливу увагу слід звернути на вибір матрацу для вашого ліжка. Матраци Львів користуються попитом завдяки високій якості, комфортності і помірній ціні. Також придивіться до постільної білизни. Нехай це будуть натуральні тканини, пастельні відтінки і приємні на дотик матеріали.

Важливим етапом для того, аби сон був здоровим і максимально оновлюючим, повинна стати підготовка до лягання в ліжку. Намагайтесь ввечері не перевантажувати свій організм фізично і емоційно. Насамперед, зверніть увагу на споживання їжі перед сном – воно не повинно бути надмірним і обтяжливим для шлунку.

Також постарайтесь уникати агресивних розмов, перегляду такого типу передач чи фільмів – це негативно відобразиться на вашому сні. Краще проведіть час з близькими людьми в приємній бесіді, прийміть ванну з ароматичними оліями, що сприяють розслабленню, почитайте улюблену книгу.

Спеціалісти також стверджують, що корисно наситити свій мозок киснем, аби сон був повноцінним. Введіть собі у звичку прогулянку перед сном, також не забувайте провітрювати спальну кімнату. Коли на улиці вже теплішає – найкраще навіть спати з відкритою кватиркою. Таким чином, ваш організм отримає достатню кількість повітря для повного розслаблення і здорового сну.

Налаштуйтесь на приємну і спокійну атмосферу, не нервуйтесь і відпочивайте тілом і душею – тоді вранці ви прокинетесь сповненим сил і бадьорості, аби провести ще один чудовий і насичений радісний день.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *