Як зібрати гарний врожай соняшника?

Комментировать

Україна має родючі ґрунти, які сприяють вирощуванню зернових культур. Особливою окупністю для аграріїв відрізняється соняшник. Що потрібно знати, аби отримати хороший врожай цієї культури?

Якість насіння

Особливу увагу слід звертати на якість насіння та його пристосованість до умов нашого клімату. Важливо купувати таке насіння соняшника, яке пройшло дослідження на родючість та продуктивність. Тоді ви будете впевнені в гарному врожаї.

Для придбання зернят краще звертатись до спеціалізованих форм, що гарантують якість. Відома у всьому світі європейська компанія з виробництва насіння Євраліс Семенс має своє представництво в Україні. На порталі http://euralis.ua/ можна отримати повну інформацію про асортимент продукції та умови вирощування соняшника в нашій країні.

Де і коли сіяти

Важливо вибрати площу для посіву, земля на якій не дуже виснажена попередніми врожаями. Варто дотримуватись чергування культур. Якщо земля була під бобовими рослинами чи томатами, то використовувати її для соняшника не радять. Також звернуть увагу на наявність бур’янів – велика кількість може суттєво знизити врожайність. Ділянка, цього року засіяна соняшником, може бути придатної для наступного посіву цієї культури тільки за 5 років.

Обирайте родючий ґрунт, з великим вмістом азотистих речовин, фосфору та калію. При необхідності – підживлюйте ділянку для досягнення більшої врожайності. Врахуйте наявність сприятливих кліматичних умов для росту соняшника. Волога, тепла погода у період цвітіння, і сухі дні при дозріванні врожаю – оптимальний варіант для гарних результатів.

В південних регіонах країни сівба починається з березня місяця, коли температура ґрунту не опускається нижче 7 градусів. В інших трішки пізніше, залежно від погодних умов. Важливо не поспішати, аби рослина не виросла з надто тонким стеблом через нестачу вологи.

Гарного врожаю!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *